Trasa Kuligu w Wiśle

Nasza koliba góralska położona jest na końcu trasy, co gwarantuje, że oferujemy najdłuższą przejażdżkę w całej okolicy. Dzięki temu nasi goście mogą dłużej delektować się urokami Doliny Białej Wisełki i pełnią górskich krajobrazów.

Rozpoczęcie przygody

Kulig rozpoczyna się na parkingu OSP Wisła Czarne. Tutaj nasi Goście mają możliwość wygodnego zaparkowania swojego samochodu czy autokaru na dostępnym dla wszystkich parkingu.

Przez serce doliny Białej Wisełki

Nasza oferta kuligowa to nie tylko standardowa przejażdżka. Oferujemy najdłuższą trasę kuligową w dolinie Białej Wisełki. W ciągu jednej wyprawy, nasi goście doświadczą nie jednej, ale aż dwóch przejażdżek zaprzęgiem, łącznie trwających 60 minut. Wyjątkowa trasa prowadzi od miejsca startu, przez malownicze zakątki doliny, aż do naszej góralskiej koliby.

Biesiada w sercu gór

Po dojechaniu do koliby, Goście mają okazję uczestniczyć w prawdziwej biesiadzie przy rozpalonym ognisku. W tle rozbrzmiewa muzyka góralska, która dodaje uroku całości wyprawy. W zależności od wyboru, możemy zapewnić muzykę góralską z nagrania lub na żywo, prezentując tradycyjne instrumenty i melodie Beskidów.

Wracamy na miejsce startu

Po zakończeniu biesiady i wypoczynku w kolibie, zaprzęgi zabierają uczestników kuligu z powrotem na parking OSP Wisła Czarne, gdzie rozpoczęła się ta niezapomniana przygoda.

Odkryj z nami czar gór, tradycyjnych melodii i atmosfery prawdziwego góralskiego kuligu.
Zapraszamy do przeżycia tej wyjątkowej przygody w sercu Beskidów!

Masz pytania? Napisz do nas!

    Kuligi U Marioli

    Miejsce zbiórki:
    Parking przy OSP Wisła Czarne
    ul. Biała Wisełka 22
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kulig@kuligwisla.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Kuligi „U Marioli” Mariola i Andrzej Cieślar ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.