Kuligi zimowe w Wiśle

W sercu Beskidów, w malowniczej Wiśle, oczekuje na Ciebie zimowa przygoda, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś. Poczuj magię śnieżnych krajobrazów, dźwięk końskich kopyt oraz unikalny klimat tradycyjnego polskiego kuligu.

Co oferują nasze kuligi zimowe?

Kulig to nie tylko tradycyjna przejażdżka w rytmie końskich kroków. To również wyjątkowa atmosfera, góralska biesiada oraz mnóstwo pozytywnych emocji, które na długo zostaną w Twojej pamięci. Niezależnie od tego, kim jesteś i czego szukasz, mamy coś specjalnego dla każdego:

Kulig rodzinny

Rodzinna przygoda w Wiśle

Idealny dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. Odkryjcie razem piękno wiślańskich krajobrazów i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem w otoczeniu natury.

Kulig dla dzieci

Bezpieczna i pełna przygód zabawa

Specjalna oferta dla przedszkoli, szkół i młodszych miłośników zimy. Zabawa, edukacja i przygoda w jednym – kuligi dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Kuligi dla firm i grup zorganizowanych

Zbudujcie silne relacje w sercu Beskidów

Chcesz zintegrować zespół lub zorganizować niezapomnianą imprezę firmową? Nic tak nie zbliża, jak wspólne przeżycia podczas kuligu w górach!

Kulig dla osób indywidualnych

Ciesz się urokiem wiślańskich krajobrazów

Nie masz z kim wybrać się na kulig? Nic straconego! Dołącz do nas i poznaj innych miłośników zimowych szaleństw.

Zapraszamy do Wisły, gdzie zima nabiera zupełnie nowego wymiaru.
Nie czekaj, odkryj uroki prawdziwego góralskiego kuligu i zanurz się w świecie tradycji, przygody oraz niezapomnianych wrażeń.
Więcej informacji o poszczególnych ofertach znajdziesz w odpowiednich działach.

Masz pytania? Napisz do nas!

    Kuligi U Marioli

    Miejsce zbiórki:
    Parking przy OSP Wisła Czarne
    ul. Biała Wisełka 22
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kulig@kuligwisla.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Kuligi „U Marioli” Mariola i Andrzej Cieślar ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.