Koliba Góralska u Marioli

Kulig to więcej niż tylko podróż w rytmie końskich kroków – to cała atmosfera, która otacza tę wyjątkową chwilę. A kluczem do stworzenia niezapomnianych wspomnień jest nasza góralska koliba.

Tradycja spotyka nowoczesność

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym jest koliba? To tradycyjny górski szałas, który w przeszłości pełnił rolę schronienia dla pasterzy i ich owiec. Jednak nasza koliba odbiega od tradycyjnych wzorców – stanowi prawdziwe serce góralskich biesiad.

Biesiada pełna smaków

Zanurzony wśród beskidzkich lasów, nasz szałas oferuje więcej niż tylko ciepłe miejsce wytchnienia. To tu, w centrum drewnianej chaty, gorące palenisko stanowi serce koliby, wokół którego kręcą się tańce i śpiewy. A aromatyczny zapach przygotowywanych na nim potraw prowokuje apetyt każdego gościa. Chcesz poznać sekrety naszej kuchni? Zapraszamy do zakładki „Menu kuligowe”.

Przestrzeń dla każdego

Nasza przestrzeń może pomieścić aż 150 gości, co czyni ją idealnym miejscem na różnego rodzaju imprezy: od uroczystych biesiad, przez integracyjne spotkania firmowe, aż po wieczory przy ognisku.

Kulig u Marioli to nie tylko podróż saniami doliną Białej Wisełki, to także gorący taniec, śpiew i śmiech w sercu naszej koliby. Oto przepis na niezapomniane chwile w góralskim stylu!

Wesele w Górach

Spełnij swoje marzenie o weselu w sercu gór! Oferujemy niepowtarzalne uroczystości w góralskim stylu, pełne tradycyjnych atrakcji. Wyobraź sobie kapelę góralską grającą na żywo, romantyczny przejazd bryczką dla Państwa Młodych, bogato zastawiony swojski stół oraz słodkości na słodkim stole. Wszystko to i więcej czeka na Was w naszej kolibie.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zorganizować wesele swoich marzeń w autentycznej góralskiej atmosferze!

Masz pytania? Napisz do nas!

    Kuligi U Marioli

    Miejsce zbiórki:
    Parking przy OSP Wisła Czarne
    ul. Biała Wisełka 22
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kulig@kuligwisla.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Kuligi „U Marioli” Mariola i Andrzej Cieślar ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.