FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W trosce o wygodę i komfort naszych Gości, stworzyliśmy ten dział, aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej oferty kuligów. Zdajemy sobie sprawę, że czasami trudno jest się do nas dodzwonić, zwłaszcza w szczycie sezonu. Dlatego też chcemy ułatwić Ci decyzję oraz dostarczyć wszelkich niezbędnych informacji w jednym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi odpowiedziami, a jeżeli masz dodatkowe pytania, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Czy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja?

Tak. Zainteresowanie jest bardzo duże, należy zadbać o rezerwację z wyprzedzeniem.

Ile trwa kulig?

Całość zajmuje około 3h 30min przejazd zaprzęgiem + 120 min biesiady góralskiej przy ognisku + powrót zaprzęgiem do miejsca startu.

W co powinienem się ubrać?

Zalecamy ubieranie się na tzw. cebulkę. Dolina szczególnie wieczorami potrafi być naprawdę zimna, w kolybie natomiast potrafi być gorąco 😉 Dodatkowo w saniach znajdują się koce, którymi można okryć kolana.

Co w przypadku braku śniegu lub opadów?

W przypadku opadów zaprzęgi zostają zadaszone, natomiast w przypadku braku śniegu kuligi odbywają się na zaprzęgach kołowych. Koliba jest drewnianą chatą z otwartym paleniskiem więc żadna pogoda nam nie straszna!

Czy kulig odbywa się tylko zimą?

Nie, organizujemy zarówno kuligi zimowe, jak i letnie. W każdym sezonie przyroda doliny Białej Wisełki oferuje wyjątkowe doświadczenia.

Jak mogę dokonać rezerwacji?

Rezerwacje można dokonać online przez naszą stronę internetową lub telefonicznie.

Czy trasa kuligu jest bezpieczna dla dzieci?

Ooczywiście, dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości. Nasza trasa została zaprojektowana tak, aby była bezpieczna dla uczestników w każdym wieku.

Masz pytania? Napisz do nas!

    Kuligi U Marioli

    Miejsce zbiórki:
    Parking przy OSP Wisła Czarne
    ul. Biała Wisełka 22
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kulig@kuligwisla.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Kuligi „U Marioli” Mariola i Andrzej Cieślar ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.