Kuligi u Marioli w Wiśle

Zapraszamy do magicznej Doliny Białej Wisełki, gdzie tradycja spotyka się z przygodą. Kuligi „U Marioli” to prawdziwa pasja i doświadczenie, które przekształciły się w rodzinny biznes trwający już wiele lat. Naszą misją jest pozwolić Gościom poczuć urok góralskich tradycji, podziwiając jednocześnie piękno naturalnych krajobrazów Beskidu Śląskiego.

Nasza trasa kuligu wiedzie w serce Doliny Białej Wisełki, wzdłuż zbocza Baraniej Góry, aż do malowniczych Kaskad Rodła. Ta niezrównana trasa sprawia, że jesteśmy wyjątkowym miejscem na mapie kuligów w Wiśle.

Różnorodność oferty pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom każdego Gościa, od dużych firmowych wyjazdów integracyjnych, poprzez wycieczki szkolne, rodzinne wypadki, aż po romantyczne chwile spędzone we dwoje.

Beskid Śląski to kraina kuligów, gdzie każdy zakątek oferuje niesamowite widoki. Dzięki naszej lokalizacji i doświadczeniu zapewniamy niezapomniane chwile w rytmie końskich kroków, zarówno zimą na saniach, jak i latem na tradycyjnych wozach. Malownicze pejzaże, wibrujące od górskiego życia, stanowią idealne tło dla naszych przejażdżek. A nocne kuligi pod rozgwieżdżonym niebem to prawdziwa uczta dla ducha!

Konie to nasi członkowie rodziny! Są z nami od wielu lat. Każdy z nich ma swoją własną historię i swój ulubiony przysmak. Zapytaj woźnicę w czasie przejazdu o jego współtowarzyszy, a z pewnością usłyszysz wiele ciekawych historii!

Udogodnienia – m.in. koce na zaprzęgach zapewniają ciepło w czasie przejazdu, a zadaszone zaprzęgi w razie opadów ochronią Was od zmoknięcia! Muzyka góralska na żywo sprawi, że Wasza biesiada będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.
Dodatkową możliwością jest zakup kuligu z biesiadą w formie bonów upominkowych dla swoich bliskich.

Lata doświadczenia! Firma prowadzona w rodzinnym gronie od ponad 15 lat. Wspólna historia pisana taki kawał czasu sprawia, że z taką ekipą można konie kraść! Wisienką na torcie jest domowe jedzenie, przygotowywane według własnych przepisów.

Indywidualne podejście do każdego klienta! Możliwość kontaktu przez stronę internetową, telefonicznie, mailowo lub przez social media. To Ty decydujesz jaka forma jest dla Ciebie najwygodniejsza!
Szeroka gama ofertowa – kuligi dla osób indywidualnych, dla grup zorganizowanych czy też dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Dodatkowo rabaty dla stałych klientów!

Gwarancja udanej imprezy! Nasi gazdowie i gaździnki zadbają o Was jak nikt inny!

Odkryj z nami czar gór, tradycyjnych melodii i atmosfery prawdziwego góralskiego kuligu.
Zapraszamy do przeżycia tej wyjątkowej przygody w sercu Beskidów!

Masz pytania? Napisz do nas!

    Kuligi U Marioli

    Miejsce zbiórki:
    Parking przy OSP Wisła Czarne
    ul. Biała Wisełka 22
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kulig@kuligwisla.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Kuligi „U Marioli” Mariola i Andrzej Cieślar ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.