Kuligi dla dzieci z przedszkoli i szkół

Zapraszamy szkoły i przedszkola do doświadczenia magicznej zimowej przygody w sercu Beskidów. Nasze kuligi, oprócz niesamowitej zabawy na śnieżnych trasach Doliny Białej Wisełki, oferują również edukacyjne elementy dotyczące tradycyjnych góralskich obyczajów. To nie tylko świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale też doskonałe uzupełnienie programu nauczania, pozwalające dzieciom poznać kulturę i przyrodę regionu w praktyczny i emocjonujący sposób.

Kulig - nie tylko zabawa, ale też nauka

Odkrywając beskidzkie tereny podczas kuligów, dzieci mają okazję nie tylko bawić się, ale także uczą się szacunku do natury, poznają tradycje regionu i wchodzą w interakcję z końmi.

Dlaczego warto wybrać kulig dla dzieci?

 • Edukacyjna wartość: Dzieci poznają tradycyjne obyczaje góralskie, uczą się o faunie i florze regionu oraz mają okazję dowiedzieć się więcej o pracy koni.
 • Bezpieczna przygoda: Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych. Doświadczeni przewodnicy i odpowiednio przygotowany sprzęt gwarantują bezpieczną przejażdżkę.
 • Interaktywność: Podczas kuligów dzieci mogą karmić konie, śpiewać góralskie piosenki i brać udział w tradycyjnych zabawach.

Biesiada dla najmłodszych

Po kuligu, maluchy czeka prawdziwa biesiada w góralskiej kolibie. Gorący posiłek, góralska muzyka i mnóstwo zabaw gwarantują niezapomniane chwile.

Indywidualne podejście

Każda grupa dzieci jest inna, dlatego dostosowujemy program do wieku, zainteresowań i potrzeb uczestników.

Odkryj z nami zimową magię Beskidów!
Kuligi dla dzieci w Wiśle to nie tylko niezapomniana atrakcja, ale również cenna lekcja o tradycjach, kulturze i przyrodzie naszego regionu.

Masz pytania? Napisz do nas!

  Kuligi U Marioli

  Miejsce zbiórki:
  Parking przy OSP Wisła Czarne
  ul. Biała Wisełka 22
  Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kulig@kuligwisla.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Kuligi „U Marioli” Mariola i Andrzej Cieślar ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.