Rezerwacja online

Czy pragniesz spędzić niezapomniane chwile w otoczeniu malowniczej przyrody, doświadczyć góralskiej gościnności i bawić się przy dźwiękach tradycyjnej muzyki? Jeśli tak, to nasz kulig jest dla Ciebie!

Dla kogo jest ta propozycja?
Kulig skierowany jest do indywidualnych gości, rodzin z maluchami oraz grupki przyjaciół pragnących przeżyć wyjątkowe chwile w sercu Beskidów.

Szczegóły propozycji:

 • Miejsce startu: Parking OSP Wisła Czarne, ul. Biała Wisełka 22.
 • Kulig: Około 30 minut przejażdżki malowniczą trasą Doliny Białej Wisełki – nasza kolyba jest ostatnim przystankiem, co gwarantuje najdłuższą trasę!
 • Biesiada w góralskim stylu: 2-godzinne świętowanie, muzyka góralska na żywo (kulig dolina białej Wisełki oraz eventy) lub muzyka góralska w tle (kulig zimowy). Poczęstunek składający się z kiełbasy, oscypka z żurawiną, chleba ze smalcem i ogórkiem oraz naszej specjalności – herbaty z zielin.
 • Powrót na bogato! Ponowna przejażdżka zaprzęgiem z powrotem do punktu startowego – dwa razy więcej wrażeń w ramach jednej rezerwacji!
 • Czas trwania: Cała przygoda trwa około 3 godziny.

Rezerwuj już teraz!
Chcesz do nas dołączyć? Skorzystaj z wygodnej rezerwacji online i zarezerwuj miejsce na swoją góralską przygodę.

Pamiętaj! Dokonując rezerwacji online, opłacacie Państwo jedynie zaliczkę, która gwarantuje rezerwację miejsca na kulig. Prosimy mieć na uwadze, że ze względu na ograniczony zasięg sieci w okolicy naszej koliby, pozostałą część płatności jesteśmy w stanie przyjąć wyłącznie gotówką w dniu realizacji usługi.

Rozumiemy, jak ważna jest wygoda i dostosowanie się do potrzeb naszych klientów biznesowych, dlatego oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury, prosimy o przekazanie nam wszystkich niezbędnych danych firmowych przed terminem kuligu, abyśmy mogli przygotować dokumentację zgodnie z Państwa życzeniem.

Masz pytania? Napisz do nas!

  Kuligi U Marioli

  Miejsce zbiórki:
  Parking przy OSP Wisła Czarne
  ul. Biała Wisełka 22
  Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kulig@kuligwisla.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Kuligi „U Marioli” Mariola i Andrzej Cieślar ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.