Super miejsce na spotkania rodzinne, firmowe czy wypad ze znajomymi. Wspaniała atmosfera, pyszne jedzonko oraz piękny krajobraz, który można podziwiać jadąc kuligiem. Serdecznie polecam.

Karolina Kasprzykgoogle.com

Bardzo miła obsługa, pięknie przygotowany stół, ognisko przy którym odrazu ciepłej. Pani Mariola i rodzinka to bardzo mili i uprzejmi ludzie. Oby takich więcej było. Kulig świetny. Pozdrawiamy

Sylwia „Bunita”google.com

Świetna organizacja kuligu. Piękna trasą przez las prowadząca do miejsca biesiady. Urokliwe wnętrze, klimatyczne. Organizatorzy dbali o gości, dopytywali o to czy niczego nie brakuje. Przepyszna herbata 😁. Wielki plus dla Pana prowadzącego – rozbawił zarówno młodszych i starszych uczestników kuligu. Dzieci dostały słodkie upominki. Polecam serdecznie i pozdrawiamy Panią Mariolę.

ola mortelgoogle.com

Rewelacyjne miejsce! Karczma bardzo klimatyczna. Właścicielka zainteresowana gośćmi, przyjazna! Naprawdę jestem pod wrażeniem! Miejsce do pieczenia kiełbasek- świetny pomysł! Oj nie zawiedliśmy się!

Kasia KardasZgoogle.com

Miejsce z charakterem, klimatyczne, Pani Mariola, właścicielka, gościnna i przemiła, zimą zeszłego roku byliśmy na kuligu, świetnie zorganizowany a impreza w kolybie bardzo udana, smaczne jedzenie – kwaśnica, karczek potem smażyliśmy kiełbaski przy ognisku i potańczylismy wokół paleniska.

Joannagoogle.com

Szczerze polecam. To ludzie tworzą miejsce i klimat. I to ludzie tworzą klimat imprezy. Super informacja (dziękuję pani Anno). Rewelacyjna organizacja imprezy integracyjnej z przejażdżką wozami. Przyjazne miejsce dzięki przesympatycznej obsłudze z panią Mariolą na czele. No! I pan Paweł – akordeonista! Przyśpiewki, zabawy śpiewem i dmuchanie w róg. Przeżycie dla dmuchających, ale i dla kibicujących – niesamowite. Tak trzymajcie! Pozdrawiam serdecznie – opiekun/organizator – w imieniu grupy z Inowrocławia (30.09.23) Urszula.

Urszula Eskagoogle.com